Lajme

Zyrtarizohet ‘koalicioni’ Vjosa-Albini

Autori: Gazeta inFokus 13:48 | 14 January 2021

Kreu i VV’së  Albin Kurti ka njoftuar se do të garojnë në një listë të përbashkët me u. e  Presidentit Vjosa Osmani në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ai ka thënë se në këtë gartë kanë qëllime dhe ide të përbashkëta për ta ndërtuar shtetin./Gazeta inFokus/

Të tjera