Lajme

Zyrtarizohet koalicioni në mes të LDK-së dhe Alternativës

Autori: Gazeta inFokus 17:17 | 16 May 2017

Lidhja Demokratike e Kosovës ka nënshkruar edhe zyrtarisht koalicionin parazgjedhor me partinë e re Alternativa të Mimoza Kusari-Lilës dhe Ilir Dedës.

Pas nënshkrimit të marrëveshjes për koalicion, Mimoza Kusari-Lila theksoi se nënshkrimi i kësaj marrëveshje është e bazuar në parimet udhëheqëse.

LDK pak më parë nënshkroi marrëveshjen e koalicionit edhe me Lëvizjen për Drejtësi.

Etiketa:
Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera