Lajme

Zyrtari i PSD’së tallet me LDK’në: Mshoji se nuk ta ka bo nana

Autori: Gazeta inFokus 22:19 | 14 June 2019

Zëdhënësi për media i Partisë Socialdemokrate, Shkodran Hoti është tallur keq me zyrtarët e LDK-së pas përleshjes që ndodhi në degën e kësaj partie në Vranjevc.

Përmes një postimi në Facebook, Hoti ka thënë se në LDK nuk po kryen punë më as policia dhe është tallur me platformën e kësaj partie.

“Në LDK prapë paska kërsit grushti. S’po kryen punë as policia.
Nejse, po mē intereson platforma e kësaj partie për zgjedhje. Besoj e quajtur “Mshoji se nuk ta ka bo nana”, ka shkruar Hoti në Facebook.

Pak minuta më parë një përleshje tjetër ka ndodhur tek Zyra e LDK-së në Vranjevc.

Trupa të shumta policore janë parë tek zyra ku ka ndodhur incidenti.

Sipas raportimeve të medieve besohet se përleshja ka ndodhur mes policisë dhe disa personave të pa identifikuar.

Të tjera