Sport

Zyrtarët e ndeshjeve të IPKO Superligës dhe Ligës së Parë

Autori: Gazeta inFokus 19:32 | 08 November 2018

FFK-ja ka bërë të ditur zyrtarët e ndeshjeve të IPKO Superligës dhe Ligës së Parë, shkruan GazetainFokus.

Këta janë zyrtarët e ndeshjeve të IPKO Superligës dhe Ligës së Parë.

Të tjera