Sport

ZYRTARE: Real Madrid pa 4 futbollistë kundër Celta Vigos (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:45 | 17 May 2017
Risi në listën e të ftuarave është rikthimi i Nachos, kurse në këtë takim Real Madrid do të jetë pa yjet si: Dani Carvajal, Pepe, Gareth Balen dhe James Rodriguezin.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera