Lajme

ZYRTARE: PDK + AAK + NISMA

Autori: Gazeta inFokus 00:08 | 17 May 2017

PDK, AAK dhe Nisma për Kosovën kanë arritur një marrëveshje për koalicion parazgjedhor.

Këtë marrëveshje këto tri parti e kanë dorëzuar edhe në KQZ, pak minuta para përfundimit të afatit për dorëzimin e koalicioneve parazgjedhore, njofton Klan Kosova.

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera