Lajme

Zyrtare: PDK-AAK-Nisma në koalicion parazgjedhor (Video)

Autori: Gazeta inFokus 00:40 | 17 May 2017

Tashmë është zyrtare: Partia Demokratike e Kosovës ka bashkuar forcat me Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismën për Kosovën për zgjedhjet e 11 qershorit.

Valmir Elezi nga KQZ ka konfirmuar një koalicion të tillë.

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera