Sport

ZYRTARE: Onixi prezanton përforcimin e ri (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 21:47 | 14 January 2020

Klubi futbollisti Onixi e ka përforcuar skuadrën për stinorin pranveror, shkruan Gazeta inFokus.

Skuadra nga Banja e Pejës ka arritur që ti siguroj shërbimet e Enis Stubullës.

Stublla se fundmi ka qenë pjesë e Minatorit.

“Dua t’ju njoftoj se kam arritur marrëveshje me klubin KF Onix.

Dua t’i falënderoj trajnerin stafin dhe të gjithë klubin për mikpritjen dhe besoj që do ti arrijmë objektivat e klubit.

Një falënderim shkon edhe për Minatorin dhe gjithashtu edhe trajnerin Faruk Statovci për përkrahjen dhe kryesine për korrektësinë që treguan ndaj meje”, u shpreh Stublla./Gazeta inFokus/

Të tjera