Sport

Zyrtare: Mësohet dita dhe ora kur do të zhvillohet “El Clasico”

Autori: Gazeta inFokus 23:26 | 15 January 2020

Është mësuar data e ndeshjes më të ndjekur të futbollit evropian.

Real Madrid dhe Barcelona kanë mësuar kohën kur do të zhvillojnë ndeshjen e tyre të dytë të La Ligas.

El Clasico do të zhvillohet me 1 mars në ora 21:00 në Santiago Bernabeu.

Ndeshja e parë që u zhvillua në Camp Nou përfundoi pa gola.

Të tjera