Sport

ZYRTARE: Lamtumirë Bayern Munich (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:24 | 12 May 2017

Bayern Munich ka konfirmaur se Holger Badstuber do të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni.

Bayern Munich ka bërë të ditur se Holger Badstuber do të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni.

Dhe, ai pritet të transferohet te një klub jashtë Gjermanisë.

Mbrojtësi ka qenë i huazuar në Schalke nga janari.

Por, klubi nga Gelsenkirchen ka konfirmuar të enjten se nuk do ta shfrytëzojnë opsionin për blerjen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Badstuber është përmendur si objektiv i mundshëm i Manchester Cityt.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera