Sport

ZYRTARE: Klubi i A&N transferon futbollistin e Drenicës

Autori: Gazeta inFokus 17:39 | 14 January 2021

Klubi i A&N që garon në Ligën e Parë të Kosovës, ka transferuar futbollistin e Drenicës, Valdo Zeqaj, shkruan Gazeta inFokus.

Zeqaj luajti për gjashtë muaj të skuadra nga Skenderaj, ndërsa karrierën do ta vazhdoj te ekipi nga Prizreni.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi i A&N përmes një postimi në faqen zyrtare në rrjetin social facebook.

Valdo Zeqaj më parë ka luajtur edhe për Flamurtarin e Vlorës, Luftëtarin, Flamurtarin e Prishtinës dhe së fundmi me Drenicën.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të klubit nga Prizreni./Gazeta inFokus/

Të tjera