Rozë

Zyrtare! Ja kur nis “Big Brother Vip Albania 3”

Autori: Gazeta inFokus 21:00 | 30 November 2023

“Big Brother Vip Albania” tashmë është njëri ndër spektaklet më të ndjekura në Shqipëri ku banorët aty transmetojnë shumë emocione të forta, rrëfejnë histori, e krijojnë konflikte me njëri tjetrin, shkruan Gazeta Infokus.

Tash e disa muaj edhe është konfirmuar që ky reality show do të ketë edhe një edicion të tretë e ku kanë filluar edhe aludimet e para se kush mund të jenë banorët që do të futen në shtëpi këtë sezon.

Disa prej tyre është përflitur që do të jenë pjesë e “BBVA”, janë Romeo Veshaj, Roza Lati, Olsi Bylyku dhe personazhe nga emisioni “E Diell” ndërsa nga Kosova përfliten: Vesa Smolica, Meriton Mjekiqi.

-Advertisement-

Mirëpo tashmë edhe është zyrtarizuar edhe fillimi i spektaktilt e ku në faqen e tyre në instagramit kanë bërë të ditur se ky edicion do të jetë në 2024.

E data e saktë e fillimit na mbetet të presim pasi që nga produksioni e kanë lënë këtë informatë ende enigmatike për publikun.

E neve nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të presim për të zbuluar më shumë detaje./Gazeta Infokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera