Lajme

ZYRTARE: Ja cili televizion e transmeton duelin Joshua-Klitschko

Autori: Gazeta inFokus 16:24 | 29 April 2017

Në ora 18-30 zhillohet super meçi i bokist ku do të takohen Anthony Joshua dhe Wladimir Kltschko.

Ky duel zhvillohet në stadiumin “Wembley” i cili ka kapacitet prej 90 mijë ulëseve.

Ndërkohë këtë super duel keni mundësi të shikoni në platformën ipko në kanalet e super sport.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera