Sport

ZYRTARE: Drenica prezanton dy përforcimet e radhës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 19:43 | 15 January 2020

Klubi i Drenicës ka prezantuar dy futbollist të ri.

Kuqezinjtë nga Skenderaj kanë arritur që ti sigurojnë shërbimet e Edmond Turkut dhe Muharrem Musës, shkruan Gazeta inFokus.

Turku së fundmi ishte pjesë e Dukagjinit të Klinës, kurse Musa mbronte ngjyrat e Ballkanit nga Suhareka.

Që të dy mbrojtësit janë prezantuar nga kryetarja e klubit të Drenicës, Mihane Kodra – Bekteshi./Gazeta inFokus/

Fotografia e FC Drenica - Faqja Zyrtare

Fotografia e FC Drenica - Faqja Zyrtare

 

Të tjera