Sport

ZYRTARE: Drenica dhe Prokshi i ndajnë rrugët

Autori: Gazeta inFokus 19:24 | 25 January 2020

Klubi i Drenicës dhe futbollisti, Diar Prokshi i kanë ndarë rrugët, shkruan Gazeta inFokus.

Skuadra nga Skenderaj dhe Prokshi me marrëveshje të dyanshme e kanë shkëputur marrëveshjen.

Lajmin e ka konfirmuar Drenica përmes faqes zyrtare të klubit.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të skuadrës nga ‘Bajram Aliu”./Gazeta inFokus/

Të tjera