Sport

ZYRTARE: Conte zbulon klubin e tij për sezonin e ri (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:07 | 11 May 2017
Antonio Conte ka konfirmuar të ardhmen e tij.

Antonio Conte nuk do të largohet nga Chelsea.

Menaxheri i “Blues” ka konfirmuar se do të mbetet në klub, përkundër interesimit nga Inter për angazhimin e tij.

“Kam kontratë me Chelsean edhe për dy vite”, deklaroi Conte, përcjell “lajmi.net”.

“Është logjike që kur filloni punën në një klub të ri, gatishmëria është ta vazhdoni për shumë vite dhe sigurisht se kjo është dëshira ime”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera