Sport

ZYRTARE: Barcelona pa 5 futbollistë kundër Osasunës

Autori: Gazeta inFokus 13:01 | 26 April 2017

Barcelona ka mungesa për takimin ndaj Osasunas në La Ligë.

Barcelona do të jetë pa lojtarët si: Neymar, Rafinha, Aleix Vidal, Masip dhe Mathieu.

Lojtaret e ftuar

-Advertisement-

Ter Stegen, Cillessen, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis, Arda, A. Iniesta, Suárez, Messi, Mascherano, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, André Gomes, Umtiti y Aleñá.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera