Sport

Zyrtare: A do të luaj Valon Berisha ndaj Spanjës?

Autori: Gazeta inFokus 16:41 | 31 March 2021

Kombëtarja e Kosovës sonte do të vazhdoj rrugëtimin e saj për kualifikim në Kampionatin Botëror ‘Katar2022’, shkruan Gazeta inFokus.

‘Dardanët’ do të përballen me Spanjën, me fillim nga ora 20:45.

Tash është konfirmuar mungesa e mesfushorit, Valon Berisha, i cili për shkak të një lëndimi nuk do të jetë i gatshëm për përballjen e sotme.

Dueli mes Kosovës dhe Spanjës do të luhen në stadiumin ‘Estadio Olímpico’ në Sevilla./Gazeta inFokus/

Të tjera