Sport

Zllatan Ibrahimovicit disa javë pas operacionit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:48 | 15 May 2017

Zlatan Ibrahimovic duket i buzëqeshur, pavarësisht vështirësive që po kalon për herë të parë në karrierë.

Sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimovic, është fotografuar i buzëqeshur pavarësisht betejës për të shpëtuar karrierën e tij dhe për t’u rikthyer në fushën e gjelbër, transmeton Gazeta Express.

Suedezi ditë më parë është operuar në gju, pasi këputi ligamentet.

Së fundmi është tabloidi britanik “The SUN”, që ka publikuar disa fotografi të suedezit i cili është duke u relaksuar në Miami dhe shihet te jetë i lumtur, pavarësisht lëndimit të rëndë që do ta lë jashtë fushave për nëntë muaj.

“Ai iu nënshtrua një operimi të suksesshëm në Amerikë dhe gjendja e tij është duke u stabilizuar. Pavarësisht gjithçka, Ibra duket i buzëqeshur”, shkruan “The SUN”.

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera