Sport

Zlatan Ibrahimovic e kalon Milanin në avantazh ndaj Venezias  

Autori: Gazeta inFokus 12:44 | 09 January 2022

Venezia dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 21-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stadio Pierluigi Penzo‘, skuadra e Milanit ka kaluar në avantazh në minutën e 2’.

Golin për ‘Rosonerët’ e ka realizuar sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera