Lajme

Zjarri përfshin një objekt afarist me tekstil te Tregu i Madh

Autori: Gazeta inFokus 08:36 | 20 September 2022

Një objekt afarist me tekstil është përfshirë nga zjarri pasditen e së hënës tek Tregu i Madh.

Si pasojë e zjarrit, sipas viktimës janë shkaktuar dëme materiale.

Sipas raportit të policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore, eksperti i zjarreve dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin.

Të tjera