Sport

Zinedine Zidane zbulon të ardhmen e Iscos

Autori: Gazeta inFokus 13:03 | 22 November 2020

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur për të ardhmen e mesfushorit spanjoll, Isco, shkruan Gazeta inFokus.

Isco nuk është i kënaqur me minutazhën që ka te ‘Los Blancos’ dhe ka filluar të mendoj largimin.

Por, Zidane ka zbuluar se mesfushori spanjoll do ta vazhdoj karrierën në Madrid.

Pas ndeshjes ndaj Villerealit trajneri francez u pyet nga gazetarët për situatën e Iscos dhe ai i’u tha atyre se Isco nuk do të largohet nga Reali, pasi është një element i rëndësishëm për skuadrën./Gazeta inFokus/

Të tjera