Sport

Zidane publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Chelseas, nuk mungojnë befasitë

Autori: Gazeta inFokus 16:31 | 26 April 2021

Real Madridi dhe Chelsea do të ballafaqohen të martën në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Para këtij dueli trajneri i skuadrës madrilene, Zinedine Zidane, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar.

Në këtë listë mungon Serigo Ramos e Mendy, por janë rikthyer Eden Hazard dhe Marcelo.

Më poshtë keni listën e plotë të lojtarëve të Real Madridit që janë të gatshme për ndeshjen me Chelsean./Gazeta inFokus/

Image

Të tjera