Rozë

Zhvishet 22-vjeçarja miliardere, fansat “çmenden” pas pozave seksi me bikini (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:56 | 15 November 2019

Më herët gjatë këtij viti, Kylie Jenner, u shpall miliarderja më e re në histori. 22-vjeçarja është shpeshherë në qendër të vëmendjes për shkak të shpenzimeve marramendëse që bën.

Por së fundmi, bukuroshja ka kthyer të gjthë sytë nga vetja me anë të një postimi në “Instagram”. Kylie ka fotografuar trupin e saj nga afër teksa mbante veshur bikini njëpjesëshe.

Si çdo postim tjetër i saj, edhe këto poza morënme miliona pëlqime dhe mijëra komente, ku fansat u “çmendën” pas saj.

Të tjera