Rozë

Zhveshje përqafime dhe prekje në takimin e Muratit me Olën

Autori: Gazeta inFokus 20:13 | 05 May 2021

Murati dhe Ola zhvilluan një takim të bukur në plazh.

Nuk munguan zhveshjet, prekjet e ledhatimet mes tyre.

Ola e veshur me rrobat e banjos nuk la pa e provokuar djalin me kremin e diellit, ndërsa ishin të shtrirë në rërë.

Të dy e shijuan takimin që u mbyll me një vallëzim në breg të detit.

Të tjera