Sport

Zhegrova zgjedhet futbollisti më i mirë i javës në Zvicër

Autori: Gazeta inFokus 15:10 | 04 August 2021

Edon Zhegrova është shpërblyer si futbollisti  me performancën më brilante që pati në fundjavë kundër Sionit.

22 vjeçari është zgjedhur futbollisti më i mirë i javës në Zvicër, shkruan Gazeta Infokus.

Futbollisti nga Kosova shënoi 1 gol dhe regjistroi dy asistime, duke u vlerësuar me notën 10 nga SofaScore./ Gazeta Infokus/

Të tjera