Lajme

Zhduket një vajzë Rahovec

Autori: Gazeta inFokus 09:21 | 09 May 2022

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vajzë nga Rahoveci është zhdukur që nga dita e shtunë.

Rastin në polici e ka paraqitur babi i saj, i cili ka thënë se nuk ka njohuri për vendndodhjen e vajzës së tij.

“Më 08.05.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, njofton policia.

Të tjera