Lajme

Zhduket një vajzë në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 09:37 | 24 November 2021

Pasditen e djeshme, është raportuar në polici se një vajzë nga Prizreni ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, shkruan Gazeta Infokus.

Rastin në polici e ka paraqitur babai i saj i cili ka njoftuar se vajza e tij ka shkuar në shkollë, por nuk është kthyer as pas përfundimi të orarit mësimor.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë./Gazeta Infokus/

Të tjera