Lajme

Zhduket një vajzë në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 27 July 2022

Një burrë nga Prishtina ka njoftuar policinë se një vajzë është zhdukur, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 09:00, e ku thuhet se nuk dihet për vendndodhjen e saj.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe se nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Gazeta Infokus/

Të tjera