Lajme

Zhduket një vajzë e mitur nga Drenasi

Autori: Gazeta inFokus 08:52 | 06 June 2023

Të hënën, Policia e Kosovës është njoftuar se një vajzë e mitur ka dalë nga shtëpia e saj në fshatin Baicë të Drenasit dhe më nuk dihet për vendndodhjen e saj, shkruan Gazeta Infokus.

Rastin në polici e ka paraqitur babai i të miturës.

“Një mashkull kosovar raporton për daljen nga shtëpia të vajzës së tij të mitur dhe nuk dinë për vendndodhjen e saj. Në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lartë”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë./Gazeta Infokus/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vetëm edhe 4 ditë nga Bootcamp me Alan Greenberg, ish-Drejtorin për Edukim në Apple, Apliko Tani

Të tjera