Lajme

Zhduket një vajzë e mitur në Gjakovë

Autori: Gazeta inFokus 09:39 | 04 May 2022

Një baba nga Gjakova gjatë të hënës ka raportuar se vajza e tij e mitur është zhdukur, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, vajza ishte larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera