Lajme

Zhduket një person në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 09:59 | 10 November 2021

Një nënë nga Prishtina ka raportuar se djali i saj është zhdukur, shkruan Gazeta Infokus.

E ëma, siç njofton Policia, ka raportuar se i biri i është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

“Ankuesja  femër kosovare ka raportuar se, djali i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tij”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Rasti vazhdon të hetohet./Gazeta Infokus/

Të tjera