Lajme

Zhduket një person në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 12:05 | 20 February 2021

Një person nga lagjja “Lakrishte” në Prishtinë është zhdukur nga e mërkura e kësaj jave.

Në raportin e policisë thuhet se këtë e raportoi babi i personit në fjalë. Rasti është duke vazhduar të hetohet nga policia.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë. /Gazeta inFokus/

Të tjera