Lajme

Zhduket një person në Klinë

Autori: Gazeta inFokus 09:25 | 27 December 2021

Një person ka njoftuar policinë se vëllai i tij ishte zhdukur, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Klinë, ku personi kishte dalë nga shtëpia tri ditë më parë dhe nuk ishte kthyer më.

“Ankuesi nuk din asgjë për vend ndodhjen e tij”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera