Lajme

Zhduket një i mitur në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 09:56 | 07 October 2021

Babai nga Prishtina ka raportuar se djali i tij i moshës së mitur është zhdukur, shkruan Gazaeta Infokus.

Sipas tij i mituri është larguar nga shtëpia që nga e premtja dhe nuk dihet për vend ndodhjen e tij.

“Ankuesi mashkull  kosovar  ka raportuar se me 01.10.2021 ka dalë nga shtëpia djali i tij i moshës së mitur dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera