Lajme

Zhduket një grua në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 10:16 | 03 August 2022

Një grua është zhdukur në Fushë Kosovë të hënën mbrëma, shkruan Gazeta Infokus.

Rastin në polici e ka paraqitur një grua tjetër e cila ka njoftuar se viktima është larguar dhe nuk është kthyer më.

Ndërkaq, policia ka njoftuar se lidhur më rastin është konsultuar edhe prokurori, derisa rasti po vazhdon të hetohet.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport./Gazeta Infokus/

Të tjera