Lajme

Zhduket një femër në Ferizaj

Autori: Gazeta inFokus 09:12 | 27 August 2021

Një burrë nga Ferizaj ka raportuar që gruaja e tij ishte larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj që tre ditë, shkruan Gazeta Infokus.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Rasti është duke u hetuar./Gazeta Infokus/

 

Të tjera