Lajme

Zhduket një e moshuar nga Ferizaj

Autori: Gazeta inFokus 09:31 | 23 February 2021

Një grua ka raportuar në polici se vjehrra e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, shkruan Gazeta Infokus.

Në raportin 24 orësh të policisë, thuhet se viktima femër është shtetase e Republikës së Shqipërisë.

“Rr. Dëshmorët e Kombit, Ferizaj 22.02.2021 – 09:00. Ankuesja femër  kosovare ka informuar se vjehrra e saj viktima femër shqiptare shtetase e R. Shqipërisë (me probleme psikike), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia./Gazeta Infokus/

Të tjera