Lajme

Zhduket një djalë në Pejë

Autori: Gazeta inFokus 09:51 | 09 August 2022

Një burrë nga Peja ka raportuar në polici se djali i tij është zhdukur, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur të shtunën rreth orës 13:00.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij viktimë mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen tij”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera