Lajme

Zhduket një djalë në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 12:40 | 17 July 2022

Një nënë nga Fushë Kosova ka njoftuar policinë dy ditë rresht se djali i saj është zhdukur, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë djali prej që është larguar nga shtëpia nuk dihet më për vend ndodhjen e tij.

“Fushë Kosovë, 15.07.2022-19:00.  Me 16.07.2022 një  femër  kosovare ka raportuar se djali i saj viktimë mashkull  kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tij”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti në procedurë hetimore./Gazeta Infokus/

Të tjera