Lajme

Zhduken dy persona në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 09:59 | 05 July 2024

Dy persona raportohet se janë zhdukur në Gjilan.

Policia njofton se njëri rast ka ndodhur në fshatin Doberqan, ku një e moshuar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për të.

“Fsh. Doberqan, Gjilan 04.07.2024-00:20. Ankuesi mashkull kosovar, ka informuar se gjyshja e tij, viktima femër kosovare (me probleme mendore) gjatë natës është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj”, thuhet në njoftim.

-Advertisement-

Ndërsa, rasti tjetër ka ndodhur në fshatin Caparë të Gjilanit.

“Fsh. Caparë, Gjilan 03.07.2024-09:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka informuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, bëhet e ditur në njoftim.

Rastet janë duke u hetuar nga policia.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera