Lajme

Zhduken dy motra të mitura nga Podujeva

Autori: Gazeta inFokus 09:19 | 16 October 2021

Dy vajza janë raportuar të zhdukura nga Podujevë.

Ato i përkasin moshës së mitur teksa për zhdukjen e tyre ka raportuar në polici babai i tyre.

Ai ka thënë se ato kanë dalë nga shtëpia më 13 tetor dhe nuk janë kthyer më.

Policia e Kosovës ka thënë se është duke e hetuar rastin.

Të tjera