Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes Chelseas dhe Juventusit

Autori: Gazeta inFokus 21:34 | 23 November 2021

Chelsea dhe Juventusi po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stamford Bridge’, skuadra e Chelseas ka kaluar në avantazh në minutën e 25’.

Golin për londinezët e ka realizuar Trevoh Chalobah./Gazeta inFokus/

Të tjera