Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Skocisë

Autori: Gazeta inFokus 21:26 | 22 June 2021

Kroacia dhe Skocia po luajnë aktualisht duelin e fundit në Grupin D, në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Hampden Park’ në Gllasgow, kombëtarja e Kroacisë ka kaluar në avantazh në minutën e 17’.

Golin për kroatët e ka realizuar Nikola Vlasic./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera