Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes PSG-së dhe Lyonit, nuk do ta besoni kush ka shënuar

Autori: Gazeta inFokus 22:02 | 19 September 2021

PSG dhe Lyoni po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së pestë në elitën e futbollit francez, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Parc des Princes’, skuadra e Lyonit ka kaluar në avantazh në minutën e 54’.

Golin për mysafirët e ka realizuar Lucas Pauqeta./Gazeta inFokus/

Të tjera