Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes Llapit dhe Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 15:19 | 02 May 2021

Llapi dhe Prishtina po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, skuadra e Prishtinës ka kaluar në avantazh në minutën e 15’.

Golin për kryeqytetasit e ka realizuar Mankenda për rezultatin 0-1./Gazeta inFokus/

 

Të tjera