Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes Kosovës dhe Polonisë

Autori: Gazeta inFokus 16:27 | 25 November 2021

Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave dhe ajo e Polonisë po luajnë aktualisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, Kosova ka kaluar në avantazh në minutën e 4’.

Golin për ‘Dardanet’ e ka realizuar Liridona Syla./Gazeta inFokus/

Të tjera