Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes Evertonit dhe Arsenalit

Autori: Gazeta inFokus 21:57 | 06 December 2021

Evertoni dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 15-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Goodison Park’, skuadra e Arsenalit ka kaluar në avantazh në minutat shtesë të pjesës së parë.

Golin për ‘Topçinjtë’ e ka realizuar Martin Odegaard, i cili shënoi në minutën e 45+2’./Gazeta inFokus/

Të tjera