Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes Bayern Munchenit dhe Barcelonës

Autori: Gazeta inFokus 21:40 | 08 December 2021

Bayern Muncheni dhe Barcelona po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Arena’, skuadra e Bayern Munchenit ka kaluar në avantazh në minutën e 34’.

Golin për ‘Bavarezët’ e ka realizuar mesfushori gjerman, Thomas Muller.

Me këtë rezultat Barcelona eliminohet nga faza e grupeve të Ligës së Kampionëve./Gazeta inFokus/

Të tjera