Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin Gjermani – Zvicër, ja kush ka shënuar

Autori: Gazeta inFokus 20:56 | 13 October 2020

Gjermani dhe Zvicra po luajnë aktualisht në kuadër të Ligës A të Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Në ndeshjen që po zhvillohet në Koln, Zvicra ka kaluar në epërsi në minutën e 5’ të takimin.

Golin për zviceranët e ka realizuar Mario Gavranovic./Gazeta inFokus/

Të tjera